קצת עלי

החנות שלי שוכנת ברחוב סלמה (דרך שלמה) בתל אביב ובה תוכלו למצוא את מיטב מותגי הביגוד, צעצועים ואביזרים לתינוקות.
אנחנו עובדים אך ורק עם החברות המובילות כגון: פישר פרייס, גרקו, צ'יקו, דיסני, תומי, לולי, מי ננה, ליטל מי, ציפי דבש, דורה, הלו קיטי, בוב ספוג, ספיידרמן, פילה, בראץ, ברבי ספארק ועוד. אני מחזיקה בחנות גם קולקציית בגדי תינוקות, וכן ליין אירועים מיוחד- לברית / בריתה.

בנוסף תוכלו למצוא מוצרים לתינוק ולאם החדשה – החל מביגוד לתינוק, תיקי עגלה, מנשאים לתינוק, אביזרי האכלה ואביזרים לעיצוב החדר, עגלות תינוק, צעצועי התפתחות ושפע של מתנות לתינוק ולאחיו ואחיותיו הבוגרים.

אותו יום , עודני מוצפת וטובעת באושר מוזהב, מאותו יום שהבאתי אותה הביתה , הרגשתי את השינוי . הקטנטנה הזאת, חבילת האוצר הזאת, שינתה את חיי . מהתנהלות צעירה, חופשייה ומפזזת של החיים הפכתי באחת לאמא , מתוכננת ואחראית לחים היקרים של ביתי הרגשתי את מהות החיים בעצמותי .
כך היה עם כל תינוקת חדשה שנולדה לה.
אך ילדותי גדלו להן כל כך מהר ועזבו את הבית וכמעט שכחתי את ההתרגשות ..

פוראבר בייבי , החנות שבבעלותי , נפתחה כי כבר זמן מה התגעגעתי לידיים המורמות אלי "קחי אותי" לעיניים המחייכות לבואי, "אמא" . . . והחיבוק ההדוק מסביב לצוארי עם ידיים שמנמנות, יום יום אני רואה את התינוקות החדשים במגיעים אלי לחנות ואני זוכה לדז'ה וו מתוק , כן כך זה היה… וזה מציף אותי בהתרגשות הישנה.

להתראות
דליה שלו
פוראבר בייבי ♥

כתובת

כתובת: דרך שלמה 17, תל אביב.
מיקוד: 6811127
טלפון: 073-7020290
שעות פעילות:
ימים א-ה 9:00-19:00 | ימי ו 9:00-16:00

לפרטים ומידע נוסף חייגו אלינו: 073-7020290, או השאירו פרטיכם בטופס המצורף

    אולי יעניין אתכם – חנות צעצועים אונליין