כיסאות בטיחות לתינוק בכל הרמות והמחירים

כיסא בטיחות לילד הוא אביזר הבטיחות החשוב ביותר ברכב ויש כאלו שיאמרו חשוב יותר מחגורת הבטיחות שלנו! מגוון כסאות הבטיחות בשוק מעמיד הורים רבים בדילמה באיזה לבחור שכן איש מאתנו אינו מעוניין להתפשר על בטיחות ילדו. חברתנו תעניק לכם את הביטחון אותו אתם מחפשים בבחירת כיסא הבטיחות. העובדה כי שימוש בכיסא בטיחות לילדים עד גיל 8 מחייב על פי חוק הכניסה אל שוק מוצרי הילדים חברות רבות המנסות לגזור קופון על חשבוננו. בעת בחירת כיסא בטיחות לרכב חשוב לבדוק מספר דברים:

ראשית

כיצד מתחבר כיסא הבטיחות לרכב?, חלק מכיסאות הבטיחות מגיעים עם "בוסטר", זוהי פלטת בסיס עליה מורכב כיסא הבטיחות כאשר החיבור למרכב הרכב הוא של הפלטה בלבד. הסוג השני של הכיסאות אינו מגיע עם בוסטר אלא מתחבר ישירות למרכב הרכב (החיבור נעשה בעזרת רצועות ייעודיות).

שנית

בטיחות הכיסא, כלומר האם קיימות בכיסא כריות אוויר או כל סוג של הגנה אחרת בנוסף לחגורת הבטיחות. הפרמטר האחרון לבדיקה הוא האם הכיסא מתאים לרכבכם, זוגות רבים מגלים לאחר קניית הכיסא כי הוא אינו מתאים למושב האחורי של רכבם. חברת פוראבר-בייבי מציעה לכם מגוון ענק של כסאות בטיחות תחת קורת גג אחת, באולם התצוגה של חברתנו תוכלו להתרשם מכיסאות הבטיחות השונים, להתייעץ עם מומחים בתחום ולבסוף לרכוש את הכיסא הטוב ביותר עבור ילדיכם.

אולי יעניין אותך גם עגלות תינוק מומלצות

כיסאות בטיחות, כסא בטיחות לתינוקות לרכב